Leden 2011

Design Your Universe

21. ledna 2011 v 12:10 | Baryn |  Volné designy s celebritami
Avatar

Zase po dlouhé době se ozývám a upozorňuji vás na to, že se mi opět podařilo něco vymyslet... ano, mám tady úplně nový design a tentokrát s Epicou. Docela těžko se mi upouští od těch celebrit. V původním plánu byl však design s Liv Kristine, ale nějak se mi v průběhu vytváření zprotivil natolik, že teď jen nedodělaný čeká zahrabaný v jedné složce mezi ostatními nedodělanými výtvory.
Design Your Universe je poměrně světlý, dost velký, ale má spokojenost stejně stoupla z bodu mrazu někam výše... Opět je to zcela volný design, tak kdyby se tu stavil nějaký Epico-nadšenec, s ohromnou radostí mu tento svůj dess předám.

Oddělovač do článků

Eluveitie

1. ledna 2011 v 15:22 | Baryn |  Volné designy s celebritami
Avatar
Zatímco vcelku povedený design Na svůj problém nemusíš být sám jsem dělala na zakázku a měla jsem vcelku jasnou představu toho, jak by vše mohlo vypadat, Eluveitie jsem stvořila čistě spontánně, protože jsem měla chuť. Zatímco má spokojenost s fialovým designem pro poradnu se vyšplhala až na zlomových padesát procent, u Eluveitie si tak jistá nejsem, přeci jen s designy začínám.
Přesto ho však nabízím. Ano, tento design je zcela volný a pokud by se objevil někdo, kdo by o to měl zájem, s radostí mu ho předám. Na avatary, oddělovače i ikony můžu kdykoliv přidělat kdejaké jméno nebo adresu a i popisky v menu můžu přidělat a přizpůsobit.

Oddělovač do článků