Únor 2011

Legend Land

19. února 2011 v 14:58 | Baryn |  Volné designy s celebritami
Avatar
Už dávno jsem chtěla stvořit design s Leaves' Eyes, nicméně jsem nikdy nenašla dostatečnou inspiraci, a tak zatímco můj první pokus působil poněkud přeplácaně, můj druhý pokus byl zase příliš pustý, chladný a nevzhledný. Nyní přicházím s třetím pokusem, ve kterém jsem využila především motivů dřeva (vlastně je to jenom dřevo) a přírody celkově. Trochu jsem se obávala, aby výsledný dojem nepůsobil nakonec jako košík, ale musím uznat, že jsem po dodělání vcelku i spokojená. Není to stvořené nijak složitě, ale v jednoduchosti je krása, no ne? No uvidíme...

Legend Land získal své jméno po jednom z alb Leaves' Eyes, pravdou ale je, že žádný z motivů tohoto alba na mém designu k nalezení není. I fotografie pochází z Njordu, ale doufám, že to nezkazí výsledný dojem. Pro navození atmosféry jsem se také hlouběji ponořila do studia norštiny (což znamená, že jsem povolala Google), abych se neustále neopakovala v angličtině, češtině a ruštině, tudíž je úvodní tabule psaná v norštině stejně jako popisky v menu. Doufám jen, že tam není moc chyb (v uvítací tabuli nebude stát Velkommen på Legend Land, nýbrž Tenker på Lgend Land Myslím na Legend Land). ;)

Jde opět o design, který není dělaný na zakázku, a tak ho zde volně nabízím. Kdo by měl zájem o tuto poněkud přírodnější a dřevěnější verzi LE designu, může prostě napsat do komentářů. S nastavením ráda pomůžu.

Legend Land
(trochu poupravený obal alba Legend Land, jen pro ilustraci..)

Oddělovač