Legend Land

19. února 2011 v 14:58 | Baryn |  Volné designy s celebritami
Avatar
Už dávno jsem chtěla stvořit design s Leaves' Eyes, nicméně jsem nikdy nenašla dostatečnou inspiraci, a tak zatímco můj první pokus působil poněkud přeplácaně, můj druhý pokus byl zase příliš pustý, chladný a nevzhledný. Nyní přicházím s třetím pokusem, ve kterém jsem využila především motivů dřeva (vlastně je to jenom dřevo) a přírody celkově. Trochu jsem se obávala, aby výsledný dojem nepůsobil nakonec jako košík, ale musím uznat, že jsem po dodělání vcelku i spokojená. Není to stvořené nijak složitě, ale v jednoduchosti je krása, no ne? No uvidíme...

Legend Land získal své jméno po jednom z alb Leaves' Eyes, pravdou ale je, že žádný z motivů tohoto alba na mém designu k nalezení není. I fotografie pochází z Njordu, ale doufám, že to nezkazí výsledný dojem. Pro navození atmosféry jsem se také hlouběji ponořila do studia norštiny (což znamená, že jsem povolala Google), abych se neustále neopakovala v angličtině, češtině a ruštině, tudíž je úvodní tabule psaná v norštině stejně jako popisky v menu. Doufám jen, že tam není moc chyb (v uvítací tabuli nebude stát Velkommen på Legend Land, nýbrž Tenker på Lgend Land Myslím na Legend Land). ;)

Jde opět o design, který není dělaný na zakázku, a tak ho zde volně nabízím. Kdo by měl zájem o tuto poněkud přírodnější a dřevěnější verzi LE designu, může prostě napsat do komentářů. S nastavením ráda pomůžu.

Legend Land
(trochu poupravený obal alba Legend Land, jen pro ilustraci..)

Oddělovač


Avatary:
Avatar
Avatar
Avatar

Ikony:
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona


Oddělovače:
Oddělovač
Oddělovač


Komentářovky:

Komentář administrátora:
Komentář administrátora
kurator=kustod (správce neboli administrátor, kdo by nerozuměl)

Nový komentář:
Nový komentář

Starý komentář:
Starý komentář
Jak již jsem psala - doufám jen, že jsem vybrala vhodná norská synonyma


Popisky:
Informasjon - informace
Ikoner - Ikony
Kategorier - rubriky


Náhled:
Náhled: Legend Land
Na avatary, ikony i oddělovače můžu přidělat přezdívku či adresu blogu nového majitele. Ikony nejsou zatím klikací, ale až si někdo bude chtít vzít tento design do péče, můžu je nechat rozklikat i zanimovat. Popisky samozřejmě můžu kdykoliv přidělat popřípadě i předělat dle vkusu a potřeb.

Symphonic/folk metal s vámi! ;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Xavier Fender Xavier Fender | Web | 19. února 2011 v 15:05 | Reagovat

Zkouška komentářovky..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama