Říjen 2011

Last Home

14. října 2011 v 23:24 | Baryn |  Designy na přání
Tak, konečně jsem dokončila design pro Veroniku, který pro mě bylo, pravda, nelehké stvořit. Zatímco předchozí design na přání byl dělaný poměrně jednoduše a já ho zvládla za den, Veroničin design mi zabral celý týden, do čehož ovšem počítám ještě i prvotní a daleko horší verzi. Jsem ráda, že jsem ji zahrabala a začala se tomu věnovat odznovu, mám dojem, že to kupodivu zase tak špatně nedopadlo, ale uvidíme, jak se to bude líbit majitelce.

Opět jsem dostala zadáno, jaké obrázky bych měla využít, což je dobře, protože já vskutku nerada improvizuji, tak snad jsem to dokázala skloubit obstojně.

Design je širší než všechny ty, které jsem dělala kdy dřív, nějak jsem si to uvědomila pozdě, takže na užších monitorech, jako je ten můj, není vidět konec ruky víly sedící na menu (tento prvek jsem si oblíbila od počátku mé designotvorby na přání :D), ale snad by to nemělo zase nijak moc vadit, nejmonumentálnější by totiž měl být ten hrad aneb Last Home. No, z čeho vlastně pochází Last Home? Z písničky Wishmaster od Nightwish.

Zadané využité obrázky:A v zápatí:


A doplňky ....


Tajemná pracovna za zrcadlem

9. října 2011 v 19:29 | Baryn |  Designy na přání
Už jsem si říkala, že je to nemožné, vše jsem viděla tak černě, ale teď, po takové době, se tento blog vrací k původnímu záměru, tedy ke zkoušení designů na přání. Od Na svůj problém nemusíš být sám jsem žádnou zakázku neměla, věnovala jsem se volným designům a troufám si tvrdit, že jsem nějaký ten pokrok udělaal, takže nyní se nemusím cítit tolik hloupě, když prezentuji letos první objednaný design "Tajemná pracovna za zrcadlem". Řekla bych, že je poměrně pochmurný, ale to by nemělo vadit, mezi objednanými barvami totiž byla především černá. Design je pro povídkový blog, mně se zdá, že by více ladil k blogu alchymistickému nebo magickému, takže jsem ochotná přijmout reklamace. Nejsem nespokojená, ačkoliv jsem při nastavování zuřila, ale přeci jen jsem ho udělala poměrně narychlo, takže připouštím, že nejspíš má nějaké mouchy. Doufám tedy upřímně, že moc ne, ale kdyby byla nová majitelka moc neposkojená, pustím se do předělávky. To není problém.

Tentokrát jsem dostala jasně zadané obrázky, které jsem měla použít - čtyři, ale měla jsem si z toho vybrat jen jeden a já zvolila tento:

No a doplňky: