Prosinec 2011

Ve žlutém světle

30. prosince 2011 v 15:00 | Baryn |  Designy na přání
A konečně se znovu vracím i s novou designotvorbou. Tentokrát si u mě objednala Nika, nebyla to však obyčejná objednávka. Nika si u mě totiž neobjednala prvně, když ode mě chtěla první design, bylo to už v roce 2010 - byla to má úplně první práce na přání, která mě podnítila k tomu, abych si přestala své první pokusy syslit pro sebe a začala je nabízet okolí. A protože mě to baví, i když se asi ne vše vždy povedlo, chci tímto Nice poděkovat. Snad se tento poslední design roku 2011 z mé dílny bude nové majitelce líbit.

Jak jste si bezpochyby všimli, zdobí jej prasátka. Já už několikrát psala, že se zvířaty naprosto neumím pracovat, ale poté, co jsem dodělala modrý design s koněm a vánoční design s křečkem, musím uznat, že s prasaty se mi pracovalo asi zatím nejlépe... a snad podle toho ta práce i vypadá.

Bonusky jsou v celém článku:


Veselé Vánoce

10. prosince 2011 v 23:24 | Baryn |  Designy na přání

Utvořila jsem design, kterému provizorně říkám Veselé Vánoce - je totiž vánoční. Objednala si ho u mě Monalíza a chtěla, aby její nový design byl modrý, vánoční, s růžovou ozdůbkou a fotkami jejího milovaného křečka Míši. Všechny tyto podmínky by design snad měl splňovat. Působí na mě poměrně pohodově a nastavený taky nevypadá tak špatně.

Doufám, že se bude líbit.... V celém článku jsou bonusky:


Ice War - design pro Voidy s koňmi

6. prosince 2011 v 12:22 | Baryn |  Designy na přání

Po hrůzném nafialovělém Ice Waru, který mě odrazoval svou přeplácaností a barevností, jsem se rozhodla udělat pro Voidy a její blog nový design, tentokrát o něco střízlivější. Je modrý a v záhlaví je pouze jeden kůň. Zjistila jsem, že méně je někdy více. Ano, opět jsem se o tom přesvědčila. Druhý kůň je v zápatí, ale myslím, že na zápatích budu muset ještě pracovat celkově, to je asi vždy jeden z nejslabších článků mých designů. Jinak si myslím, že nový Ice War vypadá poměrně k světu. Tedy alespoň už nemám tendenci zakrývat si oči, když se na něj dívám. Bylo to pro mě složité a hlavně úplně nové, protože se zvířaty já ještě nikdy nepracovala. Taky se to na tom asi podepsalo.

Snad bude Voidy alespoň trochu spokojená... v celém článku jsou bonusky: