Cyprealismus

5. února 2012 v 21:04 | Baryn |  Designy na přání


Tak je to tu ...
Byla jsem jmenována grafikem blogu cyprealistů! Ano, tato výsada s sebou přináší jisté povinnosti... například takovou maličkost, jakou je tvorba designů. A tak jsem hned jeden stvořila. No hned, teoreticky jsem na něm měla pracovat už od minulého roku, ale až teď jsem dostala k dispozici konkrétní blog, na kterém bych své dílo prezentovala. No dílo... je to takové... útulné, hřejivé a... dřevěné. Já vám nevím... hodí se to k cyprealismu? Design rozhodně nevystihuje podstatu stylu jako takového, spíš podporuje tu atmosféru, která mezi námi vládne. Ne, nejsme polena a nikoho nenecháme, aby se při rozhovoru s námi cítil, jako když mluví do dubu... Chci, aby z designu bylo poznat, že si mezi námi najde každý své útočiště... tedy každý, kdo má IQ minimálně 135, ví něco o původu jména Hildegarda, udělá "příjmačky" a bude přizpůsobivý. Ale věřím, že lidí, kteří toto splňují (a splní) je hodně.No, avatary jsem tentokrát nedělala, ale ony to bohatě vynahrazují ikony ... koneckonců, nemyslím si, že jsou ty avatary bůh ví jak používané.

Ikony:

Oddělovače:
Popisek:

je jen jeden ... to, co v menu vidíte pod ním, jsou odkazy na jednotlivé rubriky... ale protože já tady ty rubriky zavedené nemám, logicky vás tam nezavedou... tak na ně nezkoušete klikat... neklikají.


Komentářovky:

Přijdou mi velice... vtipné...

Náhled:


Snad se zalíbí... aspoň trošičku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sinai Sinai | 5. února 2012 v 21:11 | Reagovat

Tento knižný designový spôsob sa mi páči (: Sviečka sa tam dokonale hodí, je usporiadaný, príjemne pôsobiaci...jediné čo mi trochu kazí predstavu dokonalosti, je ten fialovo-čierny nápis na záhlaví. Akosi mi tam ta farba nesedí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama