Serenáda o sebedestrukci

15. března 2012 v 20:08 | Baryn |  Volné designy s celebritami
Tak po dlouhé době přicházím s novým designem, tentokrát s Epicou. Už kdysi dávno jsem stvořila design právě s těmito symfonickými titány, inspirovaný byl jejich albem Design Your Universe. Nyní se Epica navrátila s novým albem - Requiem for the Indifferent - a já jsem se rozhodla jeho vydání oslavit tím, že k němu udělám tématický design...

Nové album je velmi ostré, radikální, silné a destruktivní. Sdělení je jasné a naléhavé... a já se snažila, aby to samé bylo cítit i z mého designu. Nevím, jestli se mi to povedlo, to musíte posoudit až vy. Já sama jsem ale ráda, že jsem se k tvorbě vůbec vrátila, a činí mi nesmírné potěšení pracovat právě s fotkami krásné Simone. Myslím, že jednou utvořím design jen s jejími fotkami, neboť s celou skupinou se mi pracuje obtížně. U minulého epicovského designu jsem to obešla tím, že jsem se nesnažila jednotlivé členy nijak ořezávat, zkrátka jsem jen do pozadí vložila celou fotografii - fungovalo to, ale tentokrát jsem se rozhodla, že nechám skupinu vstoupit do světa, který jsem jim na pozadí vytvořila. A to pozadí je velmi ponuré... je tvořeno střepy, trhlinami, dýmy a motivy z jaderné elektrárny. Na tento nápad mě přivedla sama Epica svými promo fotkami. Už z těch lze vycítit, na co tentokrát skupina hodlá ve svých skladbách útočit.

Design je, jak už napovídá rubrika, volný, takže jej nabízím každému příznivci této skupiny.Avatary jsem nedělala, ale to je na celých bonuskách asi to nejednodušší (alespoň u mě), takže kdyby případný zájemce nějaký chtěl dotvořit, klidně se na to vrhnu...

Ikony:Oddělovače:
jsou velmi jednoduché, ale myslím, že účinné ...
Komentářovky:

Už u minulého cyprealistického designu jsem se rozhodla dělat komentářovky s trochu odvážnějšími popisky, ani teď tomu není jinak.
Nechala jsem se tentokrát inspirovat v písních Epicy...

Starý komentář - Nostalgia (Requiem for the Indifferent)

Nový komentář - Indigo, intro (The Divine Conspiracy)

Administrátorův komentář - Another me "in Lak'ech" (Consign to Oblivion)


Popisky:

Protože jde o volný design a já netuším, co by případný zájemce na popisky chtěl, mám zde zatím jednu neutrální ukázku:Náhled:


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Xavier Fender Xavier Fender | Web | 15. března 2012 v 20:18 | Reagovat

Zkouška komentářovky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama